


Muita vaihtoehtoja?
Panama Leather Keyring Black
Miksi ostaa Care of Carlilta?
-
Tuotekuvaus
-
• Käsintehty Iso-Britanniassa.
• Kuuluu Panama-mallistoon, joka on kunnianosoitus Frank Smythsonsin vuoden 1908 ensimmäiselle kalenterille, jota kutsuttiin myös nimellä "kirjojen Panamahattu"
• Pehmeää koristeellista nahkaa.
• Painettu kullanvärinen logo.
Tuotenumero22170610
-
tuotteen koot
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »Mitta (cm) Pituus 12 Leveys 2,5
-
Pesuohjeet ja muut tiedot
-
Tuotearvostelut
4.8(4 Arvosana)(3)(1)(0)(0)(0)Utmärkt kvalitet, enkel och snygg.
-
Smythson
Smythson perustettiin vuonna 1887 vastaamaan unelmaan toteuttaa jotakin erityislaatuista. Se minkä Frank Smythson perusti yli 125 vuotta sitten, on kasvanut kuin ylellisten nahkatuotteiden instituutioksi. Vuosien saatossa on Smythson valmistanut ylellisiä tuotteita Euroopan kuninkaallisille, intialaisille suurmiehille ja julkisuuden henkilöille kuten Grace Kellylle ja Winston Churchillille. Näin Smythson on luonut standardin sille, mikä on ensiluokkaista laatua ja tinkimätöntä käsityötä. Merkin ajattomat tuotteen on tunnettu niiden toimivista ratkaisuista, käsityönleimasta ja laadusta, johon on vaikea yltää. -
Valmistajatiedot
- Nimi:
- Frank Smythson Srl
- Osoite:
- Via di Prato, 58, Calenzano (FI) 50041, Italy
- Yhteystiedot:
- gpsr@smythson.com
- Tuotenumero:
- 22170610
- EAN/GTIN:
- 5056027683493
- Valmistajan artikkelinumero
- 1023996
- Alkuperämaa:
- Italia
Yllä olemme koonneet vastauksia yleisiin kysymyksiin, jotka voivat olla hyödyllisiä. Jos sinulla on erityisiä kysymyksiä tuoteturvallisuudesta, suosittelemme ottamaan yhteyttä valmistajaan suoraan.
Smythson perustettiin vuonna 1887 vastaamaan unelmaan toteuttaa jotakin erityislaatuista. Se minkä Frank Smythson perusti yli 125 vuotta sitten, on kasvanut kuin ylellisten nahkatuotteiden instituutioksi. Vuosien saatossa on Smythson valmistanut ylellisiä tuotteita Euroopan kuninkaallisille, intialaisille suurmiehille ja julkisuuden henkilöille kuten Grace Kellylle ja Winston Churchillille. Näin Smythson on luonut standardin sille, mikä on ensiluokkaista laatua ja tinkimätöntä käsityötä. Merkin ajattomat tuotteen on tunnettu niiden toimivista ratkaisuista, käsityönleimasta ja laadusta, johon on vaikea yltää.