




Muita vaihtoehtoja?
Ludlow Zip Crossbody Bag Navy
Miksi ostaa Care of Carlilta?
-
Tuotekuvaus
- Valmistettu Italiassa merkin Ludlow-nahasta. Koristeellista vasikannahkaa, jossa on pehmeä rakenne ja hieman matta pinta.
- Vuori puuvilla-canvaasia.
- Suljetaan vetoketjulla.
- Takana ulkotasku.
- Etusivulla vetoketjutasku.
- Kaksi sisätaskua.
- Säädettävä olkahihna.
- Hopeanvärinen upotettu logo laukun ulkopuolella.
- Alkuperämaa:
- Italia
- Materiaali:
- 100% nahkaa
- Yksityiskohdat: 100% tekstiiliä.
Tuotenumero27623010
-
tuotteen koot
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »Mitta (cm) One Size Leveys 24,5 Korkeus 18 Syvyys 6,5
-
Pesuohjeet ja muut tiedot
-
Smythson
Smythson perustettiin vuonna 1887 vastaamaan unelmaan toteuttaa jotakin erityislaatuista. Se minkä Frank Smythson perusti yli 125 vuotta sitten, on kasvanut kuin ylellisten nahkatuotteiden instituutioksi. Vuosien saatossa on Smythson valmistanut ylellisiä tuotteita Euroopan kuninkaallisille, intialaisille suurmiehille ja julkisuuden henkilöille kuten Grace Kellylle ja Winston Churchillille. Näin Smythson on luonut standardin sille, mikä on ensiluokkaista laatua ja tinkimätöntä käsityötä. Merkin ajattomat tuotteen on tunnettu niiden toimivista ratkaisuista, käsityönleimasta ja laadusta, johon on vaikea yltää. -
Valmistajatiedot
- Nimi:
- Frank Smythson Srl
- Osoite:
- Via di Prato, 58, Calenzano (FI) 50041, Italy
- Yhteystiedot:
- gpsr@smythson.com
- Tuotenumero:
- 27623010
- EAN/GTIN:
- 5056352359186
- Valmistajan artikkelinumero
- 1201995
- Alkuperämaa:
- Italia
Yllä olemme koonneet vastauksia yleisiin kysymyksiin, jotka voivat olla hyödyllisiä. Jos sinulla on erityisiä kysymyksiä tuoteturvallisuudesta, suosittelemme ottamaan yhteyttä valmistajaan suoraan.
Smythson perustettiin vuonna 1887 vastaamaan unelmaan toteuttaa jotakin erityislaatuista. Se minkä Frank Smythson perusti yli 125 vuotta sitten, on kasvanut kuin ylellisten nahkatuotteiden instituutioksi. Vuosien saatossa on Smythson valmistanut ylellisiä tuotteita Euroopan kuninkaallisille, intialaisille suurmiehille ja julkisuuden henkilöille kuten Grace Kellylle ja Winston Churchillille. Näin Smythson on luonut standardin sille, mikä on ensiluokkaista laatua ja tinkimätöntä käsityötä. Merkin ajattomat tuotteen on tunnettu niiden toimivista ratkaisuista, käsityönleimasta ja laadusta, johon on vaikea yltää.