


Muita vaihtoehtoja?
Ultra Sensitive Facial Cleanser 100ml
Miksi ostaa Care of Carlilta?
-
Tuotekuvaus
-
• Hajusteeton.
• Nestemäinen saippua.
• Sopii herkälle iholle/kaikille ihotyypielle.
• Valmistettu Ruotsissa.
• 100ml.
Keskeiset ainesosat:
Niasiiniamidi: Vähentää punoitusta ja hyperpigmentaatiota. Vahvistaa ihon kimmoisuutta ja pienentää ihohuokosia.
Bisabololi: Estää ihon ärsytystä, rauhoittaa ja kosteuttaa.
Manteliöljy: Luonnollinen puhdistava ja pehmentävä aine.
Poria -kookosuute: Rauhoittava, suojaava ja lisää antioksidantteja.Tuotenumero21829610
-
Pesuohjeet ja muut tiedot
-
Tuotearvostelut
3(1 Arvosana)(0)(0)(1)(0)(0)Lukten är speciell. Men den gör sitt jobb. Dvs rent.
-
Recipe for men
Recipe for men tarjoaa ihon- ja vartalonhoitotuotteita miehisen ihon omaaville, jotka elävät kuivassa ja kylmässä pohjoisessa ilmastossa. Tuotemerkki valmistaa tuotteet paikallisesti, ensiluokkaisista raaka-aineista ja tehokkaista laatutuotteista. Loogista ihonhoitoa kaikessa yksinkertaisuudessaan.
Recipe for men:iin syntyi hiihtohississä, kun kolme laskettelijaa ja ystävystä, Jesper Rönnbäck (MM-mitalisti kumparelaskussa), Jesper Matsch ja Mikael Snabb totesivat, että monen tunnin laskettelu on jättänyt jälkensä iholle. He päättivät löytää ratkaisun ongelmaan ja vuonna 2002 he perustivat tuotemerkin Recipe for men. -
Valmistajatiedot
- Nimi:
- Svenska Krämfabriken
- Osoite:
- Tunavägen 277B, 781 73 Borlänge
- Yhteystiedot:
- info@kramfabriken.com
- Tuotenumero:
- 21829610
- EAN/GTIN:
- 7350012810153
- Valmistajan artikkelinumero
- R022
- Alkuperämaa:
- Ruotsi
Yllä olemme koonneet vastauksia yleisiin kysymyksiin, jotka voivat olla hyödyllisiä. Jos sinulla on erityisiä kysymyksiä tuoteturvallisuudesta, suosittelemme ottamaan yhteyttä valmistajaan suoraan.
Recipe for men tarjoaa ihon- ja vartalonhoitotuotteita miehisen ihon omaaville, jotka elävät kuivassa ja kylmässä pohjoisessa ilmastossa. Tuotemerkki valmistaa tuotteet paikallisesti, ensiluokkaisista raaka-aineista ja tehokkaista laatutuotteista. Loogista ihonhoitoa kaikessa yksinkertaisuudessaan.
Recipe for men:iin syntyi hiihtohississä, kun kolme laskettelijaa ja ystävystä, Jesper Rönnbäck (MM-mitalisti kumparelaskussa), Jesper Matsch ja Mikael Snabb totesivat, että monen tunnin laskettelu on jättänyt jälkensä iholle. He päättivät löytää ratkaisun ongelmaan ja vuonna 2002 he perustivat tuotemerkin Recipe for men.