




Muita vaihtoehtoja?
Aspoki Structured Knitted Sweater Light Beige
Löydä oikea koko
- Kuvan malli: 190 cm, 84 kg, käyttää kokoa M.
Miksi ostaa Care of Carlilta?
-
Tuotekuvaus
- Valmistettu puuvillasta ja kapokista. Kapokit ovat kapokkipuun siemenpalkoista peräisin olevia luonnollisia, pehmeitä kuituja, jotka tunnetaan eristävistä ominaisuuksistaan.
- Pyöristetty kaula-aukko.
- Kangasmerkki logolla sivusaumassa.
- Resorit pääntiessä, hihansuissa ja helmassa.
- Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.
- Kuvan malli: 190 cm, 84 kg, käyttää kokoa M.
Istuvuus
Tuotenumero28111412
-
tuotteen koot
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »Mitta (cm) S M L XL Hihan pituus 51 52 52 52 Rinnan ympärys 104 108 114 120 Helman ympärys 80 82 88 94 Vaatteen pituus 65 66 68 70
-
Pesuohjeet ja muut tiedot
-
BOSS ORANGE
Mallisto BOSS ORANGE lanseerattiin 1999 ja sen on tarkoitus täydentää BOSSin olemassa olevia mallistoja rennoilla vaatteilla, mitkä sopivat urbaaniin elämäntyyliin. Tämän nuorekkaan malliston avaintuotteiksi on muodostunut farkut ja nahkatakit, jotka sopivat miehelle, joka arvostaa yksilöllistä ja rentoa elämäntyyliä. -
Valmistajatiedot
- Nimi:
- HUGO BOSS AG
- Osoite:
- Holy-Allee 3, 72555 Metzingen
- Yhteystiedot:
- info@hugoboss.com
- Tuotenumero:
- 28111411r
- EAN/GTIN:
- Valmistajan artikkelinumero
- 50533785-271
- Alkuperämaa:
- Tunisia
Yllä olemme koonneet vastauksia yleisiin kysymyksiin, jotka voivat olla hyödyllisiä. Jos sinulla on erityisiä kysymyksiä tuoteturvallisuudesta, suosittelemme ottamaan yhteyttä valmistajaan suoraan.
Mallisto BOSS ORANGE lanseerattiin 1999 ja sen on tarkoitus täydentää BOSSin olemassa olevia mallistoja rennoilla vaatteilla, mitkä sopivat urbaaniin elämäntyyliin. Tämän nuorekkaan malliston avaintuotteiksi on muodostunut farkut ja nahkatakit, jotka sopivat miehelle, joka arvostaa yksilöllistä ja rentoa elämäntyyliä.